آخرین شرایط یوسف کرمی و صادق محرمی بعد از زلزله زاگرب

به گزارش نگارشی از زبان حامد، سفیر ایران در کرواسی تاکید کرد که با لژیونرهای ورزشکار کشورمان در این کشور در تماس است پس از زلزله اخیر تمام هموطنان ایرانی مقیم کرواسی و از جمله آنها در سلامت کامل هستند.

آخرین شرایط یوسف کرمی و صادق محرمی بعد از زلزله زاگرب

به گزارش گروه ورزشی نگارشی از زبان حامد به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پرویز اسماعیلی در مورد اخرین شرایط لژیونرهای ایرانی فعال در کرواسی، گفت: یوسف کرمی قهرمان ارزنده و سرمربی باشگاه تکواندوی یاسترب در زاگرب، در دوران تعطیلی لیگ تکواندوی کرواسی از طریق ویدیو کنفرانس و فضای مجازی شاگردان خود را آموزش می دهد و تحت نظر فنی دارد.

وی گفت: قرار بود در ابتدای ماه آوریل هشتمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو باشگاههای اروپا با موضوع باشگاه یاسترب در کرواسی برگزار شود که بدلیل بیماری کرونا به تعویق افتاده است.

سفیر کشورمان در کرواسی در مورد صادق محرمی، نیز گفت: صادق محرمی از بازیکنان پیروز با عملکرد فنی بالا در باشگاه دیناموزاگرب است که ایشان هم بدلیل تعطیلی موقت لیگ کرواسی که احتمالا تمدید می شود به طور شخصی تمرینات ورزشی خود را در زاگرب ادامه می دهد.

وی همچنین اضافه کرد: مهدی مهدی خانی بازیکن شاخص و جوان کشورمان هم که در باشگاه واراژدین توپ می زند، در سلامت است و حداقل تا 20 آوریل (اول اردیبهشت) بدلیل تعطیلی لیگ های اروپایی تمرینات شخصی خود را در شهر واراژدین در شمال کرواسی پیگیری می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین شرایط یوسف کرمی و صادق محرمی بعد از زلزله زاگرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط یوسف کرمی و صادق محرمی بعد از زلزله زاگرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید