خاتمه کار پینگ پنگ بازان نوجوان و جوان ایران در آسیا

به گزارش نگارشی از زبان حامد، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا امروز با برگزاری دیدارهای انفرادی و دوبل در هر دو بخش دختران و پسران در مغولستان پیگیری شد.

خاتمه کار پینگ پنگ بازان نوجوان و جوان ایران در آسیا

در این روز از مسابقات و در بخش دوبل، ترکیب مهدی معدن کن و امین احمدیان مقابل تیم دوبل کره جنوبی متحمل شکست 3 به یک شد. تیم محمد موسوی و علی اکبر شعاری نیز در مصاف با تیم دوبل چین تایپه با نتیجه 3 به صفر بازنده شد.

در بخش دوبل دختران، ترکیب الینا رحیمی و ملیکا کرمی مقابل ژاپن متحمل شکست 3 به صفر شد. تیم دوبل شیما صفایی و کیمیا رستمی هم نتیجه رقابت با سنگاپور را سه به یک واگذار کرد.

همچنین در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، نوید شمس در جدول اصلی مسابقات و در رده سنی نوجوانان مقابل حریفی از چین تایپه 3 به یک بازنده شد. امین احمدیان هم در رده سنی جوانان و در رقابت با نماینده چین متحمل شکست 4 به یک شد.

پینگ پنگ بازان ایران با شکستی که در رقابت های امروز دوبل و انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا متحمل شدند از صعود به مراحل بالاتر بازماندند. بدین ترتیب پرونده نمایندگان ایران در این رقابت ها بسته شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خاتمه کار پینگ پنگ بازان نوجوان و جوان ایران در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کار پینگ پنگ بازان نوجوان و جوان ایران در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید