وزارت علوم نحوه فعالیت کارکنان دانشگاه ها را اظهار داشت

به گزارش نگارشی از زبان حامد، وزارت علوم در اطلاعیه ای، نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری از 16 فروردین را بیان کرد.

وزارت علوم نحوه فعالیت کارکنان دانشگاه ها را اظهار داشت

به گزارش ، در پی تمدید طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه ای، نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری از روز شنبه 16 فروردین ماه 1399 را گفت.

در متن اطلاعیه وزارت علوم آمده است:

رؤسای محترم دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری

ضمن آرزوی تندرستی و سلامتی، در راستای سیاست های کلی و تصمیم های اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، شرایط فعالیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و حضور کارکنان بخش های مختلف از روز شنبه شانزدهم فروردین ماه سال 1399 به توضیح زیر می باشد:

1. پیرو بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور و تمدید طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین، ضروری است که به گونه ای برنامه ریزی فرمایید که با ایجاد شرایط دورکاری موجب کاهش حضور کارکنان اداری و اعضای هیات علمی به میزان حداقل یک سوم زمینه انجام ماموریت های ضروری فراهم شود.

2- طبق روال جاری و تا اطلاع ثانوی از سوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، کلاس های آموزشی دانشگاه ها کماکان به صورت الکترونیک ادامه خواهد یافت. درخصوص کم و کیف و جزییات برگزاری کلاس ها به صورت غیر حضوری، بخشنامه ها و دستورالعمل معاونت آموزشی وزارت علوم ملاک عمل است.

3- هر یک از همکاران که در دوره تعطیلات، خود یا دیگر نزدیکانشان به بیماری کووید -19 مبتلا شده اند، قبل از حضور باید موضوع را به مدیر مستقیم خود اطلاع دهند.

4- با توجه به آنکه بخشی از مراکز و واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری خدمات پژوهشی، آزمایشگاهی و فراوری اقلام و تجهیزات ضروری بهداشتی و پژشکی لازم برای مهار ویروس کرونا را انجام می دهند، ترتیبی اتخاذ شود که فعالیت این دسته از همکاران و کسب وکار های ضروری با سهولت و پشتیبانی کامل انجام شود.

5- بدیهی است در صورت اتخاذ هر گونه تصمیم جدید با توجه به تغییر شرایط توسط ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا که سبب تغییر در این برنامه شود، متعاقباً به اطلاع همکاران عزیز خواهد رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "وزارت علوم نحوه فعالیت کارکنان دانشگاه ها را اظهار داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت علوم نحوه فعالیت کارکنان دانشگاه ها را اظهار داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید