موزه ها تا سرانجام فصل گران نمی شوند ، قیمت گذاری جدید موزه ها هنوز تعیین نیست

به گزارش نگارشی از زبان حامد، مدیر کل موزه های کشور گفت: نرخ جدید بلیت موزه های کشور تا خاتمه فصل گردشگری ابلاغ نمی گردد.

موزه ها تا سرانجام فصل گران نمی شوند ، قیمت گذاری جدید موزه ها هنوز تعیین نیست

نگارشی از زبان حامد: محمدرضا کارگر درباره زمان ابلاغ افزایش قیمت بلیت موزه های کشور به نگارشی از زبان حامد گفت: مصوبه هیات وزیران برای افزایش قیمت بلیت موزه های کشور به وزارتخانه میراث فرهنگی ابلاغ شده است. هیات وزیران سقف قیمت ها را مشخص نموده و در وزارتخانه برای موزه های مختلف تصمیم گیری می گردد.

مدیر کل موزه های کشور درباره زمان اجرای مصوبه افزایش قیمت بلیت موزه های کشور گفت: با توجه به این که در فصل پر رونق گردشگری هستیم و تورها و آژانس ها از مدت ها قبل قراردادهای خود را بسته اند، اجرای این مصوبه تا خاتمه فصل پر رونق گردشگری عقب افتاده است تا با اطلاع رسانی، آژانس ها برای قراردادهای بعدی خود، افزایش قیمت را لحاظ نمایند.

به گزارش نگارشی از زبان حامد، براساس مصوبه هیات وزیران ورودیه موزه های ملی، منطقه ای، کاخ موزه ها و آثار تاریخی (غیر منقول) ثبت جهانی و شاخص برای بازدید نمایندگان داخلی حداکثر به مبلغ 5 هزار تومان و برای بازدیدنمایندگان خارجی حداکثر به مبلغ 100 هزار تومان و ورودیه موزه های محلی، استانی و سایر آثار تاریخی - فرهنگی (غیر منقول) برای بازدید نمایندگان داخلی حداکثر به 4 هزار تومان و برای بازدید نمایندگان خارجی حداکثر به 50 هزار تومان افزایش پیدا خواهد نمود.

لازم به ذکر است که پیش از این بلیت گردشگران داخلی 2 و 3 هزار تومان و بلیت گردشگران 15 و 20 هزار تومان بود.

منبع: چمدان

به "موزه ها تا سرانجام فصل گران نمی شوند ، قیمت گذاری جدید موزه ها هنوز تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ها تا سرانجام فصل گران نمی شوند ، قیمت گذاری جدید موزه ها هنوز تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید