مربع قهرمانی از نگاه چشمی: ایران ژاپن، کره جنوبی و استرالیا

به گزارش نگارشی از زبان حامد، تاکتیک های کی روش به ما یاری زیادی کرد اما مهمترین چیزی این بود که او روحیه جنگندگی را به ما داد.

مربع قهرمانی از نگاه چشمی: ایران ژاپن، کره جنوبی و استرالیا

چشمی از مصدومیت تلخ جام جهانی می گوید

روزبه چشمی که با حمایت کی وش به جام جهانی رفت و در بازی نخست مقابل مراکس نمایش قابل قبولی هم داشت در آن تورنمنت بدشانسی آورد و مصدوم شد.

حالا روزبه در استانه جام ملتها شرایط خوبی دارد و در مصاحبه با سایت AFC درباره مصدومیت در بازی اول تیم ملی در جام جهانی 2018 می گوید:مصدومیت بدی برای من بود. برای من لحظه غم انگیزی بود چون دو بازی بعدی تیم ملی با اسپانیا و پرتغال را از دست دادم. اما این پشیمانی به من انگیزه دو چندان داد تا خودم را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده کنم. من جزئی از تیم ملی هستم و می خواستم بهترین نتیجه را بگیریم. واقعا زمان بدی مصدوم شدم اما انگیزه ای شد تا در ادامه مسیر فوتبالی ام با قدرت ظاهر شوم.

مدافع ملی پوش استقلال ادامه می دهد:هر بازیکنی از زمان کودکی در آرزوی بازی برای تیم ملی کشورش است. باعث خوشحالی است که من به این آرزو رسیدم و برای تیم ملی با تمام وجودم بازی می کنم. تاکتیک های کی روش به ما یاری زیادی کرد اما مهمترین چیزی این بود که او روحیه جنگندگی را به ما داد.

چشمی در خاتمه می گوید: مردم ایران ما را در جام جهانی 2018 دیدند که تا دقیقه 90 در هر بازی با تمام جان و دل بازی می کردیم و تمام توانمان را برای موفقیت تیم می گذاشتیم. به نظرم تیم های ملی ژاپن، کره جنوبی و استرالیا در کنار ایران بیشترین شانس را برای قهرمانی دارند. وقتی شما می دانید که کشوری پشتیبان شماست و برای موفقیت شما دعا می نمایند، انگیزه و احساس ارزشمندی به شما می دهد. ما در این مسابقات تمام کوشش خود را می کنیم تا ملت ایران را خوشحال کنیم.

3-270

منبع: ایران ورزشی

به "مربع قهرمانی از نگاه چشمی: ایران ژاپن، کره جنوبی و استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربع قهرمانی از نگاه چشمی: ایران ژاپن، کره جنوبی و استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید