محسن لرستانی به افساد فی الارض متهم شد!

به گزارش نگارشی از زبان حامد، یک وکیل دادگستری از صدور کیفرخواست برای محسن لرستانی -خواننده- به اتهام افساد فی الارض و ارجاع پرونده او به دادگاه انقلاب اسلامی تهران اطلاع داد.

محسن لرستانی به افساد فی الارض متهم شد!

سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی در گفت وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: موکلم 12 اسفندماه سال 97 در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن موقع تاکنون در زندان است.

وی اضافه کرد: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام افساد فی الارض به شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

سینی توضیح داد: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر نموده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

به گزارش ایسنا، ماده 286 قانون مجازات اسلامی در رابطه با افساد فی الارض و مجازات آن مقرر داشته است:

هرکس به طور گسترده، مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، جرائم علیه امنیت داخلی یا خارجی کشور، نشر اکاذیب، اخلال در نظام مالی کشور، احراق و تخریب، پخش مواد سمی و میکروبی و خطرناک یا دایر کردن مراکز فساد و فحشا یا معاونت در آنها گردد به گونه ای که موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد یا اموال عمومی و خصوصی، یا سبب اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع گردد مفسد فی الارض محسوب و به اعدام محکوم می گردد.

تبصره- هرگاه دادگاه از مجموع ادله و شواهد قصد اخلال گسترده در نظم عمومی، ایجاد ناامنی، ایراد خسارت عمده و یا اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع و یا علم به مؤثر بودن اقدامات صورت گرفته را احراز نکند و جرم ارتکابی مشمول مجازات قانونی دیگری نباشد، با توجه به میزان نتایج زیانبار جرم، مرتکب به حبس تعزیری درجه پنج یا شش محکوم می گردد.

سوابق محسن لرستانی

محسن لرستانی و همسرش همراه با بیوگرافی + عکس و اینستاگرام

امروز بیوگرافی کامل محسن لرستانی خواننده محبوب را مرور می کنیم، بیشتر مـا وی را با آهنگ بچه ننه و ویدیو آهنگ مشهور این آهنگ بخاطر می آوریم. او در بین مردم بسیار محبوبیت دارد و طرفداران او میگویند، سوزی کـه در صدایش دارد بی نظیر اسـت. در ادامه با مجله اینترنتی پارس ناز همراه باشید تا زندگی نامه محسن لرستانی را مرور کنیم و سری هم بـه پیج اینستاگرام محسن لرستانی بزنیم.

بیوگرافی محسن لرستانی

محسن لرستانی زادۀ 1358 در کرمانشاه می باشد از خواننده های لک کرمانشاهی غرب ایران اسـت. او طرفداران بسیار زیادی را در بین نمودها و لرها و لک ها و هم چنین بختیاری ها دارد.

آهنگهای او بیشتر عاشقانه و احساسی و غمگین اسـت و همواره در بین مردم غرب کشور محبوب بوده حتی در سراسر کشور محبوبیت بسیار زیادی بـه دست آورده اسـت.

آغاز فعالیت خوانندگی محسن لرستانی

ابتدا کارش رابه صورت گروهی چند نفره انجام می داد و با ضبط صدا آن رابه صورت سی دی در بازار منتشر می کرد. وی یکی از چهره هایی بود کـه خیلی زود توانست بـه شهرت برسد انتشار آهنگ بچه گدا و لیلاجان بـه شهرت بسیار زیادی رسید و بر سر زبانها افتاد.

ادامه خوانندگی را بسیار جدی دنبال کرد و با دو آهنگ بسیار زیبا بنام زندان و غربت توانست بـه سوی شهرت گام بلندی بردارد. کنسرتهای مختلفی را در غرب کشور برگزار نموده اسـت کـه با استقبال پرشور مردم روبرو شده او هم چنین با داوود آغاسی یکی از پسران مرحوم نعمت الله آغاسی همکار داشته.

آهنگ بچه قرتی از جمله آهنگهای بسیار پرطرفدار ترین خواننده می باشد. آهنگ بچه ننه یکی از آهنگ های کـه درسال 1390 روانه بازار شد و و مورد استقبال پرشور طرفداران نهاده شد. در کرمانشاه و شهر هـای اطرافش خواننده های زیرزمینی زیادی وجوددارد.

البته منظور از خواننده های زیرزمینی بـه خواننده هایی اسـت کـه آهنگ های شاد را خوانده و آن رابه صورت سی دی در بازار عرضه می نمایند تا برای حضور در مهمانی ها و عروسی ها از انها دعوت گردد. بـه عبارت دیگر نمونه کارهای خودرا وارد بازار مینمایند کـه رونق بسیار زیادی در غرب کشور دارد.

خواننده مستقل

اما محسن لرستانی ازآن دسته از خواننده ها بود کـه هیچگاه بـه دنبال آهنگ های شاد برای عروسی ها نرفت و بیشتر کوشش کرد کـه برای دل خود بخواند و کاری بـه بازار مهمانی ها عروسی ها نداشت. شاید یکی از مهم ترین دلایلی کـه پیشرفت کرد و یک سر و گردن از دیگر خواننده های غرب کشور بالاتر رفت همین سبک خاص و ساده خود باشد.

آهنگ های او در حال حاضر در سراسر کشور مورد استفاده نهاده شده هرچند کـه عده ای از انها بـه زبان لکی و پارسی ترکیبی از انها خوانده می گردد اما شهر هـای دیگر ایراناز این آهنگها استقبال نموده و طرفداران زیادی پیدا نموده اسـت.

ازدواج و همسر محسن لرستانی

درباره ازدواج و همسر محسن لرستانی اطلاعاتی در معرض نیست و درباره او زندگی خصوصی اش در هیچ سایتی مطلبی منتشر نشده اسـت.

وی در پیج اینستاگرام خود عکس هایی از خود و نحوه ی کارهایش در آینده و گذشته چـه ایفای نقش هایی نموده رابه طرفداران خود می گوید و بـه اشتراک میگذارد.

در ادامه مروری بر اینستاگرام محسن لرستانی

در آخر نیز آخرین پست های بارگذاری شده توسط محسن لرستانی را مرور میکنیم، صفحه اینستاگرام او بارها حک شده و او وادار بـه ساختن دوباره صفحات اش شده اسـت، محسن لرستانی در حال حاضر بالای 100 k فالوور یا دنبال نماینده دارد.

محسن لرستانی نوشت: همراه با استاد خسروی عزیز بازیگر توانای سینمای کشورمون

بدون متن

محسن لرستانی نوشت: آهنگ جاودانه بی کس

محسن لرستانی نوشت: استاد کیانوش گرامی ….خانوم بهنوش بختیاری و محسن لرستانی

محسن لرستانی کیست

محسن لرستانی نوشت: یک شب خوب در کنار استاد عزیزم جواد آقا یساری

اینستاگرام محسن لرستانی + زندگی نامه محسن لرستانی

عکس های محسن لرستانی + محسن لرستانی اهل کجاست

محسن لرستانی نوشت: مراسم مشهد

محسن لرستانی نوشت: کنسر کاشمر

محسن لرستانی نوشت: بازهم کنسرت کاشمر

محسن لرستانی نوشت: سر ضبط آهنگ زیبای ساقی

محسن لرستانی نوشت: ای دل دیگه بال و پر نداری …..داری پیر میشی و خبر نداری..

بیوگرافی محسن لرستانی خواننده معروف | محسن لرستانی و همسرش

بیوگرافی محسن لرستانی و همسرش + اینستاگرام و عکس های محسن لرستانی

محسن لرستانی نوشت: تقدیم بـه دوستان گل

منبع: زندگی امروز

به "محسن لرستانی به افساد فی الارض متهم شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن لرستانی به افساد فی الارض متهم شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید