لبدیف: وقتی به تیمی مثل ایران فرصت بدهید، شانسی برای پیروزی ندارید

به گزارش نگارشی از زبان حامد، سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا اعتقاد دارد تیمی که به ایران فرصت بدهد، شانسی برای رسیدن به پیروزی نخواهد داشت.

لبدیف: وقتی به تیمی مثل ایران فرصت بدهید، شانسی برای پیروزی ندارید

به گزارش نگارشی از زبان حامد، مارک لبدیف، سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا در خصوص شکست 3 بر یک شاگردانش مقابل ایران در جام جهانی 2019 ژاپن گفت: بازی ناامیدکننده ای بود، چون نتوانستیم مثل بازی روز گذشته باانرژی بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا ادامه داد: ما در ابتدای بازی خیلی کند بودیم و نتوانستیم عکس العمل مناسبی در شرایط مختلف داشته باشیم. در ست دوم اما خوب بودیم. در ست سوم هم بد نبودیم و اگر 10 بار دیگر به همین شکل بازی کنیم، هشت بار برنده می شویم.

لبدیف همچنین خاطر نشان کرد: وقتی به تیمی با کیفیت تیم ایران، فرصت های زیادی برای کسب امتیاز بدهید، هیچ شانسی برای برنده شدن ندارید. ست چهارم هم بسیار نزدیک بود. ما شانسی مساوی برای پیروز شدن داشتیم و نمی توانم حرف زیادی در خصوص آن بزنم.

وی توضیح داد: ما باید 2 بر یک پیش می افتادیم و آن وقت جریان بازی عوض می شد. ما فردا شانس دیگری برای بازی خواهیم داشت و قطعاً با توجه و انگره بیشتری بازی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لبدیف: وقتی به تیمی مثل ایران فرصت بدهید، شانسی برای پیروزی ندارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبدیف: وقتی به تیمی مثل ایران فرصت بدهید، شانسی برای پیروزی ندارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید