فرایند صدور مجوز واحدهای گردشگری اردبیل بازنگری می گردد

به گزارش نگارشی از زبان حامد، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: فرایند صدور مجوز و موافقت اصولی واحدهای گردشگری در این استان بازنگری می گردد.

فرایند صدور مجوز واحدهای گردشگری اردبیل بازنگری می گردد

به گزارش نگارشی از زبان حامد به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی معاون سرمایه گذاری این اداره کل امروز چهارشنبه 27 تیر 97 با اعلام این خبر توضیح داد: فرایند صدور مجوز و موافقت اصولی نیازمند بازنگری کامل است.

او اضافه نمود: به عنوان مثال اکثر واحدهای گردشگری فاقد حداقل ضوابط معماری است و لازم است با بازنگری نسبت به لحاظ ضوابط معماری در ساخت و سازهای بعدی توجه گردد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل اضافه نمود: علاوه بر این به منظور تسریع در صدور مجوزها لازم است در مورد صدور مجوز طرح های بالای 40 میلیارد ریال به استان ها تفویض اختیار گردد.

محمودی با اذعان به اینکه گردشگری محور نخست توسعه استان است، ادامه داد: به منظور تکمیل زیرساخت های گردشگری 120 میلیارد ریال از سوی استانداری پیش بینی شده و این مهم فرصت مطلوبی جهت رونق زیرساخت ها است.

او تاکید نمود: همچنین به منظور حمایت از متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی لازم است یارانه پیش بینی گردد که تاکنون این مهم صورت نگرفته است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل به ضرورت معرفی قابلیت های سرمایه گذاری نیز تاکید نمود و اضافه نمود: به همین منظور همایش ملی در استان با موضوع گردشگری و سرمایه گذاری برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا

به "فرایند صدور مجوز واحدهای گردشگری اردبیل بازنگری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند صدور مجوز واحدهای گردشگری اردبیل بازنگری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید