سفارت انگلیس در تهران شمار کارکنان خود را کاهش می دهد

به گزارش نگارشی از زبان حامد، وزارت خارجه انگلیس از کاهش شمار کارمندانش در سفارتخانه خود در تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد و تاکید کرد کارمندان اصلی این مکان دیپلماتیک کماکان به فعالیت خود ادامه می دهند.

سفارت انگلیس در تهران شمار کارکنان خود را کاهش می دهد

به گزارش گروه سیاسی نگارشی از زبان حامد، یک رسانه انگلیسی روز یکشنبه از خروج کارکنان غیر ضروری و خانواده های برخی دیپلمات های سفارت انگلیس در تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به نوشته روزنامه میرر وزارت خارجه انگلیس در به روز رسانی هشدار های مسافرتی خود گفت: از تاریخ یکم مارس (یکشنبه 11 اسفند) برخی کارکنان سفارت انگلیس و وابستگان آن ها به دلیل شیوع بیماری کرونا از ایران خارج می شوند.

در بیانیه این وزارت خارجه انگلیس تاکید شده است که کارکنان ضروری برای ادامه کار های مهم باید در سفارتخانه حضور داشته باشند.

شیوع ویروس کرونا تا به امروز منجر به مرگ صد ها تن از شهروندان کشور های مختلف جهان شده و برخی اجلاس های مهم بین المللی را به تعطیلی کشانده است.

در انگلیس نیز تا به امروز 19 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و بوریس جانسون نخست وزیر این کشور از احتمال شیوع بیشتر این ویروس خبر داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سفارت انگلیس در تهران شمار کارکنان خود را کاهش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت انگلیس در تهران شمار کارکنان خود را کاهش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید