راه اندازی فاز اول کارخانه نورد فولاد راور کرمان در آینده نزدیک

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مشکل عمده شهرستان راور بیکاری است، با پیگیری های انجام شده به مدد پروردگار امیدواریم هر چه سریع تر زمینه راه اندازی کارخانه نورد فولاد راور و اشتغالزایی برای جوانان راوری در این کارخانه داشته باشیم.

راه اندازی فاز اول کارخانه نورد فولاد راور کرمان در آینده نزدیک

به گزارش خبرنگاران، محمدمهدی زاهدی در بازدید از کارخانه نورد فولاد راور در جمع خبرنگاران گفت: مراحل تکمیل و تجهیز کارخانه با سرعت خوبی در حال پیگیری است و با پیگیری های اجرا شده این پروژه در حال آماده سازی فضا برای نصب دستگاه های اصلی کارخانه است.

نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در رابطه با بکارگیری نیروهای غیربومی در این کارخانه اظهار کرد: به گفته مسئولان کارخانه نورد فولاد و فرماندار راور، بیش از 80 درصد کل استخدامی های کارخانه نورد فولاد راور و 100 درصد افراد استخدامی با مدرک دیپلم، بومی هستند و ستخدام افراد غیربومی در این کارخانه به دلیل نبود نیروی انسانی متخصص در رشته و تخصص مورد احتیاج در این شهرستان است.

زاهدی با تاکید براینکه درصورت وجود تخصص و نیروی لازم در شهرستان و استفاده از افراد غیربومی برخورد شدیدی صورت می گیرد، گفت: اگر فقط یک نفر در شهرستان راور رشته و تخصص مورد احتیاج را داشته و غیربومی برای این کارخانه استفاده گردد سریعا این موضوع پیگیری و برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه در فاز اول این کارخانه بیش از 200 نفر به کار گرفته خواهند شد، توضیح داد: امیدواریم با راه اندازی فازهای دیگر این کارخانه شاهد اشتغال بیشتر جوانان بومی در این منطقه باشیم چرا که هدف از ایجاد این کارخانه شروع تحول صنعتی در شهرستان راور و اشتغال جوانان بومی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "راه اندازی فاز اول کارخانه نورد فولاد راور کرمان در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی فاز اول کارخانه نورد فولاد راور کرمان در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید