دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکم دی ماه 98 از پژوهشگران برتر تجلیل می نماید

به گزارش نگارشی از زبان حامد، مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه امیرکبیر گفت: این دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش، در همایشی اول دی ماه سال 98 از پژوهشگران برتر خود تجلیل می نماید.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکم دی ماه 98 از پژوهشگران برتر تجلیل می نماید

محمد کریمی مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه امیرکبیر در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه نگارشی از زبان حامد درباره برنامه های این دانشگاه در هفته پژوهش گفت: دانشگاه امیرکبیر همایشی را در روز یکشنبه اول دی ماه سال 98 برگزار خواهد نمود که در این برنامه از اساتید، دانشجویان و پژوهشگران برتر دانشگاه تقدیر به عمل خواهد آمد.

کریمی با بیان اینکه توجه ویژه ای به فعالیت های پژوهشی برجسته از جمله ساخت دستگاه یا سنتز مواد خواهند داشت، توضیح داد: دانشجویان مقطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی که فعالیت های برجسته ای را انجام داده اند در این همایش تقدیر خواهند شد.

مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه امیرکبیر ادامه داد: دانشگاه امیرکبیر یک دانشگاه فنی - مهندسی است. این دانشگاه به طور کل فضایی را برای اساتید و دانشجویان ایجاد نموده است تا پژوهشگران بتوانند به سمت پژوهش های کاربردی حرکت نمایند.

وی با اشاره به اینکه قصد داریم با حمایت از طرح های پژوهشگران، احتیاج های ملی را مرتفع سازیم؛ گفت: در ادامه تشویق ها نیز موضوعات و طرح های آن ها را پیگیری خواهیم کرد تا اگر احتیاجمند پشتیبانی هستند به وسیله مرکز پژوهش های دانشگاه امیرکبیر مورد حمایت قرار گیرند به طوری که فعالیت آن ها شتاب بیشتری یابد و به فراوری محصولات مورد احتیاج جامعه منجر گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکم دی ماه 98 از پژوهشگران برتر تجلیل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکم دی ماه 98 از پژوهشگران برتر تجلیل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید