اکران سینماها با جان دار به روز می شود، تمدید 3 هفته ای ردخون

به گزارش نگارشی از زبان حامد، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش عنوان کرد که در جلسه امروز مقرر شد سه فیلم جدید روی پرده بروند.

اکران سینماها با جان دار به روز می شود، تمدید 3 هفته ای ردخون

به گزارش گروه فرهنگی نگارشی از زبان حامد، درباره خروجی جلسه امروز 17 آذرماه شورا گفت: در جلسه امروز قرارداد فیلم سینمایی تیغ و ترمه به کارگردانی کیومرث پوراحمد در گروه آستارا ثبت شد و این فیلم از چهارشنبه بیستم آذرماه اکران می شود. اکران فیلم سینمایی معکوس ساخته پولاد کیمیایی هم در یک سالن دیگر سینما آستارا ادامه پیدا می کند. همچنین قرارداد فیلم زیر نظر ساخته مجید صالحی در گروه آستارا بعد از تیغ و ترمه ثبت شد.

وی اضافه کرد: با توجه به کف فروش فیلم سینمایی رد خون ساخته محمدحسین مهدویان، طبق آیین نامه، سینما آزادی می تواند تا سه هفته دیگر اکران فیلم را ادامه بدهد، اما براساس درخواست توزیع کننده فیلم جاندار ساخته امیرحسین امیری دوماری و پدارم امیری، تهیه کننده ردخون موافقت کرد تا فیلم جاندار همزمان با رد خون از چهارشنبه بیستم آذرماه در گروه آزادی اکران شود.

فرجی توضیح داد: سینماهایی که آثار کودک دارند، موظف به نمایش یک سانس از ساعت 15 تا 19 هستند. امروز همچنین مقرر شد فیلم 23 نفر از بیستم آذرماه اکران و بعد از تعویض چشم و گوش بسته در گروه باغ کتاب جایگزین شود اما اکران فیلم چشم و گوش بسته همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اکران سینماها با جان دار به روز می شود، تمدید 3 هفته ای ردخون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران سینماها با جان دار به روز می شود، تمدید 3 هفته ای ردخون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید