اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است

به گزارش نگارشی از زبان حامد، معاون پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش استان بوشهر گفت: اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است.

اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است

به گزارش نگارشی از زبان حامد آنلاین به نقل از ایسنا، غلامرضا دانش فر پس از شرکت در جلسه شورای معاونان اداره کل آموزش وپرورش استان بوشهر اظهار کرد: باوجودی که تدابیر لازم برای مبارزه عملی با ویروس کرونا در مدارس وادارات آموزش وپرورش سراسر استان اندیشیده شده است، اما اولویت نخست ما آموزش و پیشگیری دانش آموزان، معلمان و کارکنان است.

وی با اشاره به اقدامات اجرا شده در زمینهٔ مبارزه با ویروس کرونا در چند روز اخیر، اضافه نمود: تا به امروز بیش از 150 لیتر مواد ضدعفونی برای ویروس زدایی و بهداشتی نمودن آسانسور، اتاق ها، راهرو، نمازخانه، سالن اجلاس و ابزارهای مورداستفاده کارکنان اداری از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اخذشده است.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش بوشهر ادامه داد: تمامی رانندگان و نیروهای خدماتی در برای پیشگیری از ابتلا به کرونا آموزش های لازم مورد تعلیم و آموزش قرار گرفتند.

دانش فر بیان نمود: علاوه بر آموزش برای تمامی رانندگان و نیروهای خدماتی ماسک و دستکش فراهم شده است.

وی بیان نمود: پس از تهیه 1200 لیتر مایع دستشویی برای رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط بین مدارس سراسر مناطق و شهرستان های استان توزیع شد. همچنین برای استفاده تمامی کارکنان اداری دستکش پلاستیکی تهیه و در اختیار ایشان قرار داده شده است.

غلامرضا دانش فر افزود: برای پیشگیری های لازم حداکثر نظارت بر استفاده از تاز مواد شوینده و مکان های مورد تماس ازجمله دستگیره درب اتاق ها، آسانسور و... اجرا شده است. سرانه بهداشتی مدارس استان درمجموع بیش از 14 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت اول ما برای مبارزه با کرونا آموزش و پیشگیری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید