افزودن قابلیتی جدید به واتس اپ اندرویدی ها

به گزارش نگارشی از زبان حامد، گزارش ها حاکیست که قابلیت جدید پشت خط انتظار به تماس های پیغام رسان واتس اپ در گوشی های اندرویدی اضافه شده است.

افزودن قابلیتی جدید به واتس اپ اندرویدی ها

فیس بوک به عنوان شرکت توسعه دهنده و مالک اپلیکیشن پیغام رسان واتس اپ به تازگی اعلام نموده است که کاربران گوشی های اندرویدی از این پس قادر خواهند بود از قابلیت جدیدی تحت عنوان پشت خط انتظار به هنگام تماس های صوتی بر روی این پلتفرم بهره مند شوند که به آنها اجازه می دهد تا بجای شنیدن صدای بوق اشغال هنگامی که به کسی زنگ می زنند و فرد دیگری نیز به طور هم زمان با آنها تماس می گیرد، از تماس آن نفر سوم باخبر و آگاه شوند تا بتوانند به آن پاسخ دهند.

این قابلیت و امکان جدید به جدیدترین آپدیت و نسخه به روزرسانی شده واتس اپ اضافه شده است تا از عدم اطلاع کاربران از تماس افراد با آنها جلوگیری به عمل بیاورد و همچون خط های مخابراتی، فرد را در پشت خط انتظار نگه دارد تا در صورت تمایل، به تماس آنها پاسخ دهند.

از دیگر قابلیت های جدیدی که به نسخه آپدیت جدید واتس اپ اضافه شده است، می توان به امکان مدیریت اضافه شدن به گروههای واتس اپی و اسکنر اثرانگشت برای قفل و باز کردن اکانت کاربران در این اپلیکیشن اشاره نمود.

کاربران و علاقمندان در صورت تمایل به بهره مندی از جدیدترین قابلیت های واتس اپ می توانند به پلتفرم فروشگاه آنلاین و اینترنتی گوگل پلی استور مراجعه نموده و نسخه آپدیت شده آن را دریافت و نصب نمایند.،مهر

بیشتر بخوانیم: با حقایقی جالب درباره واتس اپ آشنا شوید

منبع: ایران آنلاین

به "افزودن قابلیتی جدید به واتس اپ اندرویدی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزودن قابلیتی جدید به واتس اپ اندرویدی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید